John Deere RollyBackhoe – Koparka Rolly Toys doczepiana łyżka
312,17 zł
11 w magazynie
Opis
RollyBackhoe koparka na licencji John Deere z siedziskiem do montażu. Kompatybilna z każdym traktorkiem Rolly Toys. Idealna na prezent dla małego budowniczego. Koparka posiada stabilizacje w postaci nóżki oraz wygodne siedzisko. Ramię zabawki posiada automatyczną blokadę, co pozwala na bezpieczną zabawę. Dzięki tej w pełni funkcjonalnej koparce dzieci mogą wykonywać własne prace budowlane w ogrodzie lub na placu zabaw. Dzięki rollyBackhoe John Deere, mali inżynierowie budowy, mogą pozwolić swojej wyobraźni szaleć i odkrywać świat budowania. Ten wysokiej jakości akcesorium oferuje godziny zabawy, a także promuje aktywność fizyczną u dzieci.
Charakterystyka:
– zabawka od 3 roku życia
– sterowana ręcznie
– łyżka do ładowania piachu
– osobne siedzenie dla operatora
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 82 × 17 × 41 cm |
| Wiek | od 3 lat |
| Płeć | chłopiec/dziewczynka |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| kolory | zielony |
| Wymiary opakowania | 77 x 41 |
| Wymiary produktu | 40 x 23 x 78 cm |
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.