VIGA PolarB Drewniana Ławeczka Przebijanka Wbijanka z Młotkiem – Montessori
33,44 zł
267 w magazynie
Opis
Kolorowy przebijak od firmy Viga to zabawka którą pokocha każde dziecko. Delikatne pastelowe kolory oraz wygodny w uchwyceniu młotek zachęcą każdego malucha do zabawy. Dziecko bawiąc się rozwija precyzję ruchów rączek, zręczność oraz coraz lepiej rozróżnia kolory, a w przyszłości nabyta precyzja ruchów i zręczność ułatwi dziecku naukę pisania.
Charakterystyka:
- – Zadaniem dziecka jest wbić wszystkie kołki w otwory, aby przeszły na drugą stronę ramy.
- – Czynność można powtarzać poprzez obracanie zabawki.
- – Zestaw zawiera podstawkę, 6 kolorowych kołków, młoteczek do wbijania
Zabawka rozwija:
- – koordynację ręka-oko
- – sprawność rączek
- – wyobraźnię
- – logiczne myślenie
- – rozpoznawanie kolorów
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,8 × 7,7 × 24,6 cm |
| Wiek | od 2 lat |
| Płeć | chłopiec/dziewczynka |
| Materiał | drewno |
| Wymiary opakowania | 26 x 15 x 10 cm |
| Wymiary produktu | 20 x 10 |
| Ilości kartonowe | Tak |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.