WOOPIE Magnetyczne Klocki Konstrukcyjne 7,5 cm Dino 30 el.
62,42 zł
360 w magazynie
Opis
Zestaw magnetycznych klocków marki Woopie to wyjątkowa zabawka, która przeniesie dziecko do fascynującego świata dinozaurów. Dzieci mogą eksperymentować z budowaniem konstrukcji, rozwijając przy tym swoje zdolności manualne oraz wyobraźnię. Magnetyczne połączenia sprawiają, że zabawa jest wygodna i atrakcyjna nawet dla kilkorga dzieci naraz oraz zapewnia godziny fascynującej rozrywki.
Charakterystyka:
- Dla dzieci od 3 roku życia
- Wykonany z wysokiej jakości materiałów
- Magnetyczne połączenia pozwalają na stabilne i łatwe budowanie konstrukcji
- Motyw dinozaurów z unikalnymi wzorami przedstawiającymi różne gatunki prehistorycznych stworzeń
- Kompatybilność z innymi zestawami magnetycznymi umożliwia rozbudowę kolekcji
Zestaw zawiera:
- 12 kwadratowych klocków magnetycznych z motywami dinozaurów i roślinności
- 3 Niebieskie trójkąty
- 6 Żółtych trójkątów
- 2 Zielone trapezy
- 2 Zielone trójkąty duże
- 5 Figurek dinozaurów (Pteranodon, T-Rex, Stegozaur, Triceratops, Brachiozaur
Zabawka rozwija:
- Wyobraźnię
- Kreatywność
- Motorykę
- Koncentrację
- Cierpliwość
- Samodzielność
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29 × 6 × 32 cm |
| Wiek | od 3 lat |
| Płeć | chłopiec/dziewczynka |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| kolory | wielokolorowy |
| Wymiary opakowania | 32 x 29 x 6 cm |
| Wymiary produktu | Kwadrat |















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.