WOOPIE Zestaw Samochód Terenowy Policyjny z Przyczepą na Motocykl
65,83 zł
40 w magazynie
Opis
Wzbogać zabawę swojego dziecka o realistyczny zestaw policyjny od marki WOOPIE! Ten dynamiczny zestaw łączy w sobie funkcjonalność i emocjonującą zabawę. W skład zestawu wchodzi duży SUV z efektem świateł i dźwięków oraz przyczepa z motocyklem policyjnym. Otwierane drzwi w samochodzie oraz ruchomy motocykl zwiększają interaktywność zabawy. Idealny wybór dla małych miłośników służb mundurowych, motoryzacji i kreatywnej zabawy w akcje ratunkowe!
Charakterystyka:
- – Zabawka od 3 roku życia
- – Efekty świetlne i dźwiękowe – realistyczne wrażenia podczas zabawy
- – Otwierane drzwi
- – Odpinana przyczepa na motocykl
- – Kolorystyka czarno-niebieska – wiernie oddaje barwy pojazdów policyjnych
- – Zasilanie: 3 × AG13 (w zestawie)
Zestaw zawiera:
- – Samochód policyjny terenowy
- – Przyczepa do przewozu motocykla
- – Motocykl
- – Baterie testowe AG13
Zabawka rozwija:
- – Wyobraźnię i kreatywność poprzez odgrywanie realistycznych scenek
- – Logiczne myślenie i planowanie działań podczas zabawy w służby
- – Zdolności manualne przy manipulowaniu pojazdami i figurkami
- – Zainteresowanie światem służb mundurowych
- – Koordynację wzrokowo-ruchową poprzez dynamiczną zabawę
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48 × 15 × 19 cm |
| Wiek | od 3 lat |
| Płeć | chłopiec/dziewczynka |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wymiary opakowania | 46 x 17 x 13 cm |
| Wymiary produktu | SUV'A |
| Ilości kartonowe | Tak |



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.